بعد از مدت ها تونستیم دوره معروف استاد دیوید کوچرمن (handpan dojo ) رو به صورت انلاین در اختیار دوست داران این ساز قرار بدیم. این مجموعه دوره که از مبتدی شروع شده و تا سطح کاملا حرفه ای ادامه دارد ، دارای حدوا ۲۷۰ قسمت آموزش ویدیویی (در ۳ سطح‌)‌ بوده و از نظر کامل بودن دقیق ترین و با کیفیت ترین دوره آموزشی جهان برای این ساز هنگ درام است. شاید برای شما سوال شده باشه که چجوری میتونید این ساز رو آنلاین یاد بگیرید (‌بلاخره حرکات سریع دست نیاز به آموزش حضوری داره یا نه ؟ ) جواب سوال شما توی عکس پایینه :

Screen Shot 2022 01 15 at 11.05.13 AM 1-خرید دوره آموزشی هنگ درام
نمایش تمامی ضربات دست روی تصویر

همه قطعات در هنگام نواخته شدن توسط استاد، به صورت نت های معین روی تصویر به نمایش در می آیند، تا شما راحت بتونید روند قطعه رو دنبال کنید ( حتی اینکه چیو با دست راست و چیو با دست چپ باید بزنید )‌. با دیدن این دوره به صورت تضمین شده به شما قول میدیم از هرگونه آموزش دیگه بی نیاز بشید چون چیزی وجود نداره که پوشش داده نشده باشه.

هزینه دوره بالاست ؟

چون چیزی برای قایم کردن نداریم 🙂 این آدرس سایت اصلی هست که دوره های ۳ گانه داخلش هست ( البته قابل دانلود هم نیست حتی با خریدش ) :

https://www.handpandojo.com/handpan-dojo-classes/level-2-intermediate

http://www.handpandojo.com/handpan-dojo-classes/level-1-beginner

https://www.handpandojo.com/handpan-dojo-classes/level-3-advanced

در زمان نگارش این مقاله مجموع هزینه ۳ سطح چیزی حدود 10 میلیون تومان است که هزینه گزافی برای خیلی از ماهاست . ما توی سایت هنگ درامر این هزینه رو به حداقل رسوندیم ( با قابلیت دانلود تمامی منابع دوره )